چطور بازدهی وب سایت را بالا ببریم ؟ , هوده انفورماتیک در این مقاله، در نظر دارد کارهایی که باعث می شود وب سایت شما بهبود یابد را بررسی کند.

همانطور که می دانید داشتن وب سایت به تنهایی دلیلی برای پیشرفت شغل و کسب و کار شما نیست.
شما باید با تولید محتوا و کار بر روی وبسایت خود و سئوی آن، وبسایتتان را ارتقا ببخشید.
در اوامه به چند روش برای بهینه سازی وبسایت اشاره میکنیم.

چطور بازدهی وب سایت را بالا ببریم ؟

– کیفیت محتوای خود را بررسی کنید

اصالت مطالب در رتبه بندی گوگل تاثیر بسیاری دارد. مطالب وبسایت شما باید توسط خودتان تولید شده باشد. کپی کردن از وبسیات های دیگر به ضرر رتبه بندی شما خواهد بود.

– شناسایی مخاطب

شما باید هر مطلب یا مقاله ای که در وبسایتتان قرار میدهید را هدفمند بارگذاری کنید.
باید مطمئن باشید که مخاطب شما از آن مقاله استفاده ی مناسبی میکند. چرا که وقتی کاربر سوالی را در باکس گوگل مینویسد، انتظار دارد وبسایت های پیشنهادی گوگل، جواب درست و کاربردی ای برای آن داشته باشند!

– تعداد مقالات موجود در رابطه با یک موضوع

یکی از کارهایی که به رتبه بندی شما در گوگل کمک میکند، انتشار مقالات مرتبط با یک موضوع در وبسایتتان است.
این کافی نیست که شما در رابطه با یک موضوع، فقط یک مقاله ی چندصد کلمه ای داشته باشید! اگر گوگل تشخیص دهد که تعداد مقالات شما درباره ی یک موضوع بیشتر است، در نظرش وبسایت شما از ارزش بالا تری برخوردار است.
برای این کار باید وبسایتتان قابلیت سئو پذیری داشته باشد و شما نیز مقالات مرتبط را با هم لینک کنید.

– سئو ی داخلی خود را بهبود ببخشید

اگر وبسایت شما توسط یک تیم قوی طراحی و اجرا شده باشد، قابلیت سئو پذیری خوبی خواهد داشت.
در تنیجه شما میتوانید کار سئو ی وبسایت را نیز به بهترین نحو انجام دهید. هرچه سئوی داخلی وبسایت شما بهتر باشد، در موتور های جست و جو گر نتیجه ی بهتری خواهید گرفت.

-بررسی فنی و تکنیکال سایت
.

در فرآیند سئو، شما ابتدا باید سئوی تکنیکال و فنی خود را مورد توجه قراردهید. حتی اگر تولید محتوا و سئوی داخلی را به بهترین نحو انجام داده باشید، در صورت وجود مشکل در بخش فنی وبسایت، شما قادر نخواهید بود در لینک های اولیه ی گوگل نشان داده شوید و حتی ممکن است انتشار مطالب تاثیر عکس بر وبسایت شما بگذارد.
برای داشتن سئو فنی قوی، شما باید کار فنی وبسایت خود را به یک تیم معتبر که در این زمینه تخصص دارند بسپارید. چرا که این کار باید توسط متخصص انجام شود

– از شبکه های اجتماعی برای بهبود وبسایت خود استفاده کنید

هرچه وبسایتتان را در شبکه های اجتماعی بیشتری لینک کنید؛ احتمال بالا رفتن وبسایت شما بهتر خواهد شد.
نقش رسانه های اجتماعی در رتبه بندی گوگل اهمیت بالایی در میان مدیران بازاریابی دیجیتال و موتورهای جست و جو گر دارد.
در اکثر مواقع، کمپبن هایی که در رسانه های اجتماعی برگزار میشنود، در صورتی که موفق باشند، تاثیراتی بسیار بیستر از سئو برای شما و کسب و کارتان به ارمغان میاورند!
در آخر باید گفت که گوگل دائما به دنبال پیدا کردن وب سایت هایی با کیفیت برای اضافه کردن به نتایج پیشنهادی خود به کاربرانش است.
هدف شما نیز به عنوان یک صاحب وبسایت و کسب و کار، باید وبسایتی باشد که ارزش واقعی خود را به کاربران و موتور های جست و جو ثابت کند.

هوده انفورماتیک با بیشتر از پانزده سال تجربه در زمینه ی طراحی انواع وب سایت ها، موبایل اپلیکیشن ها و نرم افزار های متفاوت، میتواند به شما در طراحی و بهینه سازی وبسایت شما کمک کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *