در این سری مقالات می میخواهیم دلایل زیادی را پیش روی شما بگذاریم و به شما توضیح بدهیم چرا هر بیزینسی، حتی کوچک ترین آن ها نیاز به یک وبسایت دارد.


اگر شما، صاحب یک بیزینس کوچک هستید، به دنبال کردن و خواندن این مقالات ادامه بدهید تا از دلایلی که بیزینش شما نیز نیاز به یک وبسایت حرفه ای دارد آگاه شوید و اگر صاحب بیزینس های بزرگتر هستید، قطعا این مسئله را می دانید! اما این مقاله را دنبال کنید تا بتوانید به زبانی بسیار ساده به دیگران اهمیت وبسایت را توضیح دهید.

بسیاری از صاحبان تجارت های کوچک، گمان می کنند به دلیل اینکه هنوز صاحب مشتری های گوناگون و متفاوتی از سرتاسر کشور یا جهان نیستند، و یا به دلیل اینکه هنوز بیزینس آن ها رشد چشمگیری نداشته است، داشتن یک وبسایت برایشان مهم نیست. اما در اشتباه هستند!

در ادامه، دلایل اهمیت یک وبسایت را خواهیم خواند.

اصلی ترین دلیلی که برای بیزینس و تجارت خود از شبکه های اجتماعی استفاده می کنیم این است که بتوانیم از طریق شبکه های مجازی مانند فیسبوک، اینستاگرام و .. مخاطبان خود را به وبسایت دعوت کنیم. در فضای وب ، شبکه های اجتماعی هرگز هدف نبوده و نخواهد بود.

ما باید فضایی در شبکه ی وب جهانی، داشته باشیم تا بتوانیم به صورت آنلاین خودمان و بیزینسی که صاحب آن هستیم را به دیگران معرفی کنیم.
نمونه کارهایی که انجام داده ایم، راه های ارتباطی و تمامی امکاناتی که تجارتمان میتواند در اختیار دیگران قرار بدهد را در یک قالب زیبا و مرتب در دسترس کسانی قرار دهیم که به نحوی با بیزینس ما مرتبط هستند.
در سرتاسر دنیا، شاید تعداد کسانی که از فیسبوک استفاده میکنند و هرروز به آن سر میزنند کم شده باشد، و ممکن است عده ی بیشتری امروزه با اینستاگرام کار کنند و روزی چند بار از صفحه ی خود در این شبکه ی اجتماعی دیدن کنند، اما تعداد کسانی که محصول یا خدمات مورد نظر خود را در گوگل جست و جو میکنند نه تنها کاهش نیافته، بلکه روز به روز در حال افزایش است!
آیا این دلیل، کافی نیست که شما را برای داشتن یک وبسایت برای بیزینس تان قانع کند؟
یا گروه طراحی . گسترش وبسایت هوده همراه باشید تا از مزیت های داشتن یک وبسایت، مطلع شوید.

 

 

مجموعه پست های چرا هر کسب و کاری به یک وبسایت نیاز دارد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *