با توجه به اینکه امروزه داشتن یک وب سایت مناسب، برای تمامی کسب و کار ها ضروری است، تیم هوده تصمیم گرفته است که در این مقاله، پنج وبسایت برتر جهان را به شما معرفی کند.

شناخت و تحلیل این وبسایت ها میتواند به شما در پیشبرد و ایده پردازی برای وب سایتتان کمک کند.

البته این وبسایت ها، بسیار معروف هستند و قطعا شما پیش تر با آن ها کار کرده اید.

 

1- گوگل

 

 

گوگل بزرگ ترین موتور جست و جو گر در دنیای وب است. شما برای جست و جو و به دست آوردن اطلاعات در مورد همه چیز به گوگل مراجعه می کنید.
این غول دنیای اطلاعات، صاحب یک شرکت صد و نود هزار متر مربعی نیز هست که بزرگ ترین شرکت این وبسایت است.

 

 

 

2- فیسبوک

 

 

وب سایت فیس بوک که صاحب آن جوانی به نام مارک زاکربرگ است، دومین وبسایت پربازدید و مهم جهان تلقی می شود. فیسبوک توسط زاکربرگ در چهارم فوریه ی سال 2004 راه اندازی شد . در عرض همین سال ها، حدود دو میلیارد اکانت دارد.

 

 

 

3- یوتیوب

 

یوتیوب ابزاری برای به اشتراک گذاشتن ویدیو است. یوتیوب سومین وبسایت قدرتمند و پولساز جهان است که در تمام زمینه ها میتوانید در آن ویدیو پیدا کنید. این وبسایت در ماه می سال 2005 توسط چاد هرلی و استیون چن راخ اندازی شد و امروزه یکی از پولساز ترین وبسایت هایی است که میشناسیم!

 

 

 

4-یاهو

 

 

وبسایت یاهو یک وبسایت بدون مرز و همه کاره است که شامل اخبار، امکان ارسال ایمیل و امکان چت آنلاین در آن وجود دارد. این وبسایت جز قدیمی ترین وبسایت هاست که در ژانویه سل 1995 توسط جری یانگ و دیوید فیلو راه اندازی شد. شرکت یاهو نیز یکی از بزرگ ترین شرکت های حال حاضر است. عده ی زیادی از مردم جهان هرروزه به یاهو مراجعه میکنند تا از اخبار مطلع شوند و از امکانات گسترده ای که این وبسایت در اختیارشان قرار میدهد بهره مند شوند.

 

 

 

5- بایدو

 

 

این وبسایت چینی، در یازدهم اکتبر 1999 راه اندازی شد.
این وبسایت دارای 57 امکان گوناگون است و در چین، مقام اول در بین دیگر سایت ها را دارد.

 

 

 

 

در این مقاله سعی شد که شما با 5 وبسایت اول جهان آشنا شوید. برای خواندن درباره ی 5 وبسایت مهم دوم، منتظر پست بعدی باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *