در مطلبی که در پست قبلی این وبلاگ خواندیم، در رابطه با لزوم و ضرورت داشتن ی وبسایت برای بیزینس خودمان صحبت کردیم.


در ادامه نیز به دلایل بیشتری برای اثبات این مطلب خواهیم پرداخت.
اولین دلیل برای ایمکه شما داشتن یک وبسایت را برای خودتان ضروری بدانید این است که در صورت داشتن یک وبسایت، بیزینس شما هرگز بسته و تعطیل نخواهد بود. حتی در صورتی که خودتان به تعطیلات رفته باشید.
وب سایت شما حتی در زمانی که شما در ساحل کشور گرمسیر مورد علاقه تان و یا اسکی کردن در کوهستان کشور سردسیری که دوست دارید هستید، برای شما تبلیغ می کند، می فروشد و کسب و کار شما را زنده و پویا نگاه می دارد.
ممکن است شما بخواهید فقط تا ساعات مشخصی در روز کار کنید و بقیه ی وقتی که دارید را به مسائل غیر کاری بپردازید. این در حالی است که زمانی که شما کار نمیکنید، بسیاری از مردم در فضای اینترنت در حال جست و جو برای خرید بعدی خودشان و یا خدماتی هستند که شما به آن ها ارائه می دهید. چرا بیزینس شما جزیی از گزینه های در دسترس آن ها نباشد؟
با داشتن یک وبسایت که به صورت دائمی در حال پشتیبانی از طرف تیم مسئول است، شما میتوانید در حالی که مشغول صرف نهار در یکی از رستوران ها با خانواده تان هستید، محصول خودتان را بفروشید و مشتری هایتان را برای خودتان نگه دارید!
هوده انفورماتیک، با بهره گیری از تیم فنی متخصص به شما کمک می کند تا وبسایتی در شأن بیزینستان داشته باشید و از هر جای جهان که هستید امکان دسترسی و مدیریت وبسایتتان را به شما خواهد داد.

 

مجموعه پست های چرا هر کسب و کاری به یک وبسایت نیاز دارد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *