این کاملا درست است که اکثر مردم دائما آنلاین هستند. مردم آنلاین هستند اما این بدان معنا نیست که فقط نسل جوان از اینترنت استفاده می کنند. تقریباً ¾ از جمعیت کره زمین به اینترنت دسترسی دارند.


مهم نیست که بیزینس شما بزرگ باشد یا یک تجارت خانوادگی کوچک انجام دهید. شما باید آنلاین باشید ، خود را به عنوان یکی از ارائه دهندگان محصولات یا خدمات معرفی کنید. و در هرلحظه که مشتریان بالقوه یا بالفعل تان اراده کردنداطلاعات و محصئولات شما باید در دسترس آن ها باشد.

 

نقش وبسایت در دایره رقابت کسب و کارها

 

مردم بیشتر و بیشتر به دنبال تحقیق در مورد خرید و مهمتر از همه از طریق خرید آنلاین هستند. زیرا آنها می خواهند برای چیزهای دیگر انرژی صرفه جویی کنند. و چه بهتر که این کار را با بیزینس شما انجام دهند ، منظور ما این است که اگر شما آنلاین و در تماس نیستید ، آنها به سادگی از شما دور می شوند. شما به خاطر نداشتن وبسایت به سادگی خارج از دسترس مردم و در نتیجه خارج از دایره ی بیزینس خود خواهید ماند. شما دیگر در لیست رقبا نخواهید بود . کسی شما را نخواهد شناخت.

همانطور که می بینید کلیه مشاغلی که فقط از ابزارهای تبلیغاتی قدیمی استفاده می کنند، با همین شیوه و فقط در طی مدتی کوتاه از لیست رقبا حذف شده اند و بسیاری از آن ها برشکسته شده اند. اجازه ندهید بیزینستان یکی از همین بیزینس های از رده خارج و شکست خورده باشد! ذهن خود را برای هماهنگی با تکنولوژی در حال پیشرفت جهان آماده کنید و فرصت بودن در بازار جهانی را از خود و بیزینستان نگیرید!

 

 

مطالعه مجموعه مطالب چرا هر کسب و کار به یک وب سایت نیاز دارد ؟

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *