مفهوم دورکاری چیست ؟

با توجه به شیوع مجدد ویروس کرونا در کشور عزیزمان ایران، و تغییری که در نحوه ی کارکردن در شرکت های مختلف ایجاد شد، گروه تولید محتوای هوده، تصمیم گرفت تا شما را با مفهوم “دورکاری” آشنا کند.

این مقاله، اولین پست از رشته مقالات دورکاری ست.

دورکاری یک نوع مدیریت جدید در کشور محسوب و در این طرح یک ارتباط جدید بین کار و کارمند، و کارمند با مدیر اجرا می‌شود؛
به طوریکه کارمند به جای اینکه در اداره حاضر شود و کار را انجام دهد، کاری که برایش تعریف شده را در خانه انجام می‌دهد و مدیر به جای اینکه کارمند را در شرکت نظارت کند، این کنترل از طریق فرایند‌های الکترونیکی از داخل خانه‌ انجام می‌شود.

دورکاری مزایای بسیاری دارد، در حال حاضر و براساس سیستم موجود کارکنان دولت باید راس ساعت خاصی در محل کار خود حاضر شوند و راس ساعت خاصی نیز به منازل خود بازگردند که این رویه علاوه بر هزینه‌های بالا وقت افراد را نیز هدر می‌دهد.

در دنیای پیشرفته امروز دورکاری یکی از روش‌های مدرن کار کردن است و با توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات و فراگیرشدن امکانات بسیاری از جمله اینترنت پرسرعت و ارزان، تلفن همراه، تله‌کنفرانس، رایانه‌های پرقدرت شخصی و شبکه‌های بی‌سیم، به سرعت در حال توسعه و گسترش است.

 

علاوه بر این هوده انفورماتیک با در دست داشتن نرم افزارهای متفاوت برای ویدیو کنفرانس و … می‌تواند به بهترین شکل این نوع کار را مدیریت و اجرا کند.

اگر شما نیز برای دورکاری احتیاج به نرم افزارهایی برای برقراری ارتباط با کارکنان خود هستید، ما میتوانیم در این زمینه به شما کمک کنیم.

 

ارتباط با ما

مفهوم دورکاری چیست ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *