در پست قبل، راجع به روش های درآمد زایی از اینترنت صحبت کردیم و گفتیم بسیاری از کسانی که از روش های کسب درآمد اینترنتی استفاده می کنند، پس از مدتی از شغل کارمندی خود استعفا میدهند و تمامی هزینه های زندگی خود را از همین راه به دست می آورند و بسیاری از آن ها ، خیلی موفق و با انگیزه هستند.این مطلب، ادامه ی مقاله ی قبلی است.
توصیه میکنیم قبل از مطالعه، به وب سایت گروه هوده ( که لینک آن در قسمت بیو پیج هست) مراجعه کنید و قسمت اول را بخوانید.

یکی از کار هایی که میتوانید انجام دهید، مشاوره اینترنتی است.
البته این کار ممکن است اندکی زمان ببرد چرا که شما باید با تولید محتوای درست و هدفمند، مخاطب هدف خود را پیدا کنید و اعتماد آن ها را جلب کنید.
سپس میتوانید به عنوان مشاور اینترنتی در حوزه ی تخصصی خودتان، فعالیت کنید. به این مسئله توجه داشته باشید که برای ارائه مشاوره، باید زمینه ای که میخواهید مشاور باشید، متخصص باشید و به آن موضوغ اشراف کامل داشته باشید.

اگر تخصص لازم برای ارائه مشاوره را ندارید، میتوانید وب سایتی راه اندازی کنید و در آن مشاوران را گرد هم بیاورید و وبسایتتان را تبدیل به مرجعی برای مشاوره های آنلاین کنید.

هوده انفورماتیک میتواند در ایجاد یک وبسایت و یا اپلیکیشن برای شروع کسب و کار خودتان، به شما کمک کند. شما میتوانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید

ما به کمک شما می آییم تا کسب و کارتان را شروع کنید و گسترش بدهید.

 

برای مشاهده مجموعه پست های درآمد زایی اینترنتی کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *