تفاوت تبلیغات سنتی و تبلیغات مدرن : بیشتر تبلیغات در زمان گذشته در رسانه هایی مانند رادیو و تلویزیون انجام می شدند. و مردم از این طریق با آن کسب و کار آشنا می شدند. با پیشرفت تلکنولوژی، تبلیغات رادیویی و تلویزیونی بخشی از سهمشان را به اینترنت واگذار کردند. امروزه هرکسی به دنبال کالا یا خدماتی میگردد، ابتدا در گوگل نام آن کالا یا آن خدمات را جست و جو می کند.

به همین دلیل، داشتن یک وبسایت بخش مهمی در تبلیغات برند شما ایفا میکند. شما در وبسایت رسمی خود، میتوانید نمونه کارها و اطلاعات برند خود را قرار دهید و همچنین، با کار بر روی سئو ، میتوانید در لینک های اول گوگل پایدار شوید تا مخاطب با جست و جوی خدماتی که شما ارائه میدهید، سریع تر شما را پیدا کند و به راحتی بتواند با شما در تماس باشد.

داشتن وبسایت همچنین میزان مراجعان حضوری را کم میکند که این امر در عصر ارتباطات بسیار مهم است. به این صورت شما از اتلاف وقت مشتری جلوگیری کرده اید که این به ارزش افزوده برند شما اضافه میکند.

تفاوت تبلیغات سنتی و تبلیغات مدرن

 

یکی دیگر از امکاناتی که داشتن یک وبسایت در اختیار مشتری قرار می دهد، این است که مشتری میتواند از هرکجای دنیا به وبسایت دسترسی داشته باشد. در صورتی که اگر کسب و کار شما به صورت سنتی جلو برود، محدود به منطقه ی خود می شود.
شما به راحتی با چند زبانه کردن وبسایت، میتوانید بازدیدکنندگان و مشتریانی از نقاط مختلف جهان داشته باشید.

شرکت نرم افزاری هوده انفورماتیک با بیش از یک دهه تجربه در زمینه ی طراحی وبسایت ، موبایل اپلیکیشن و نرم افزار، به شما در گسترش کسب و کارتان کمک میکند. با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *