هر کاری که امروز می خواهید در زمینه تجارت انجام دهید ، اولین جایی که باید به صورت زنده به آن بروید ، وب سایت شما است. اولین مرحله بازاریابی داشتن یک وب سایت تجاری است. همانطور که شما برای جست و جو در مورد محصول مورد نظر خود از شبکه های اجتماعی استفاده نمیکنید و به سراغ وبسایت ها می روید، دیگران نیز همین کار را انجام میدهند.
این بدان معنی است که قبل از چاپ بروشورها ، کارتهای ویزیت و بقیه ی مایحتاج بیزینستان، وب سایت طراحی کنید! کلیه اطلاعاتی که می تواند برای شما و مشتریان شما مفید و مفید باشد ، باید در وب سایت شما به صورت آنلاین در اختیار دیگران قرار بگیرند. . بنابراین نه تنها افراد اطراف شما ، بلکه هر کس دیگری در این دنیا می تواند به داده های شما دسترسی داشته باشد. سپس می توانید بقیه کارها را انجام دهید.

 

پیشنهاد میکنیم در صورت تمایل مقاله اینترنت اشیا یا (IoT) چیست؟ را مطالعه کنید و همچنین دیدگاه های خود را زیر آن برای ما بنویسید.

 

هر اطلاعاتی که میخواهید مخاطبتان از شما داشته باشد ابتدا باید در صفحه ی اول وبسایت شما به صورت آنلاین در دسترس باشد. و مخاطب بتواند مثل کاتالوگ یا بروشور آن اطلاعات را مشاهده کند. همچنین میتوانید از عکس ها و ویدیو های متفاوت برای هر چه بهتر معرفی کردن بیزینس تان استفاده کنید.

به اشتراک گذاشتن ویدیو ها در اینستاگرام و دیگر پلتفرم های مشابه، باید به گونه ای انجام شود که مشتریان شما برای کسب اطلاعات بیشتر از سایت شما انگیزه بگیرند. بنابراین همانطور که گفتیم ، رسانه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک هرگز مقصد نهایی نیستند.
وب سایت باید طوری طراحی شود که بازدید کنندگان را به مشتری جدید و وفادار شما تبدیل کند.

 

 

مجموعه پست های چرا هر کسب و کاری به یک وبسایت نیاز دارد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *