وبسایت داشتن میتواند به شما کمک کند در هزینه های مالی خود صرفه جویی های زیادی کنید. هر متریال و هزینه ای که باید برای تهیه و تولید تراکت و تبلیغات سنتی کنید را میتوانید به طراحی و توسعه ی وبسایت خود اختصاص دهید.

چرا هر کسب و کاری به یک وبسایت نیاز دارد

با توجه به اینکه طراحی وب سایت فقط یک بار و تهیه و توضیع تبلیغات کاغذی حداقل فصلی یک بار است، طراحی وبسایت به مراتب اقتصادی تر و عقلانی تر است.

ضمن اینکه از طریق وب سایت شما امکان تقریبا هر چیزی که در نسخه های کاغذی ارائه میدادید را دارید.
بله همه چیز!
آیا می خواهید کوپن های تخفیف ارائه دهید؟ میتوانید کوپن ها را به صورت فایل های پی دی اف در وبسایت قرار دهید تا مشتریان از آن ها استفاده کنند.آیا قصد تهیه کاتالوگ جدید را دارید؟ مطمئناً آن را در وب سایت خود ارائه دهید و به بازدید کنندگان خود اجازه دهید کاتالوگ را با فرمت پی دی اف دانلود کنند و هر زمان بخواهند در دسترس داشته باشند.
همچنین ، با یک کمپین بازاریابی مناسب ، می توانید در هرزمان نگاه مخاطبان را به پیشنهاد خود معطوف کنید.
شما میتوانید با در دست داشتن ایمیل مشتری ها آن ها را از به روز ترین تخفیفات، کوپن ها، اخبار و اطلاعات برند خود آگاه سازید و تمام این مار ها بدون آسیب زدن به محیط زیست برای شما امکان پذیر است. چرا که در روش تبلیغات سنتی شما می بایست از کاغذ های زیادی برای اطلاع رسانی و مسائلی ازین قبیل استفاده کنید ضمن اینکه نمیدانید چه کسی به طور کامل از اطلاعات داده شده استفاده می کند و امکان گم شدن کاغذ ها وجود دارد. از هر جهتی بخواهیم داشتن وبسایت را با هر نوع تبلیغات سنتی ای مقایسه کنیم، داشتن وب سایت برنده ی مقایسه است!
از طراحی وب سایت غافل نشوید.

 

 

مجموعه پست های چرا هر کسب و کاری به یک وبسایت نیاز دارد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *